Zdrój Wojciech

Zdrój Wojciech

Plac Mariański 13, 57-540 Lądek-Zdrój

„ZDRÓJ WOJCIECH” – PERŁA POLSKICH UZDROWISK

„Zdrój Wojciech” to architektoniczna perła polskich i europejskich uzdrowisk z basenem termalnym, zakładem kąpielowym i kameralnym hotelem. Obiekt wybudowano w 1680 roku bezpośrednio nad bijącym do dziś gorącym źródłem wody leczniczej, a przebudowano w obecnym, neobarokowym stylu, w roku 1880. Przepiękna, oryginalna bryła budynku, wzorowana na planach łaźni tureckiej, dostarcza niezapomnianych wrażeń estetycznych, a górująca na uzdrowiskiem kopuła z daleka zachęca do skierowania tam kroków.

KAMERALNY HOTEL

„Zdrój Wojciech” to kameralny i stylowy hotel, w który łączy w sobie niezwykłość architektury, wysmakowaną stylistykę oraz szlachetne wykończenia wnętrz. Dla naszych Gości przygotowaliśmy 36 komfortowe miejsca noclegowe. W celu zwiększenia wygody Klientów w obiekcie „Zdrój Wojciech” poszerzyliśmy ofertę o usługę room serwis, a pokoje zostały wyposażone w minibar. Niewątpliwym atutem tego wyjątkowego miejsca jest neobarokowy basen termalny, który dostarcza Gościom niesamowitych wrażeń estetycznych w atmosferze pełnego relaksu. Kameralna Restauracja „Zdroju Wojciech” z historycznym wystrojem oraz tarasem z widokiem na park zdrojowy jest uzupełnieniem elegancji i funkcjonalności tego wyjątkowego obiektu.

TERMY

„Zdrój Wojciech” to najokazalsze miejsce kurortu Lądek-Zdrój, z przepięknym, okrągłym basenem termalnym i 100 letnimi, marmurowymi wannami kąpielowymi. Lądeckie termy oferują bogaty wachlarz zabiegów wykonywanych w oparciu o unikatowe w skali europejskiej, lecznicze wody siarczkowo – fluorkowe. Nieustannie, od prawi 800- set lat, bijące do dziś gorące źródła zapewniają chwile relaksu i odprężenia, poprawiając jednocześnie kondycję stawów i krążenia, wpływając na trofikę skóry, metabolizm oraz gospodarkę hormonalną.

RESTAURACJA

Restauracja „Zdrój Wojciech” ” z historycznym wystrojem swoją niepowtarzalność zawdzięcza nie tylko przepięknej architekturze budynku, ale również bezpośrednim jej połączeniu z Pijalnią Wód Mineralnych. Pozwala to w atmosferze relaksu delektować się smakiem zarówno lądeckich wód zdrojowych i świeżo parzonej kawy. Dodatkowym atutem wystroju restauracji są fotografie stylizowane na dziewiętnastowieczne dagerotypy.Restauracja, poza stałą wykwintną kartą, proponuje specjalne dania w oparciu o produkty sezonowe. Wiosną proponujemy świeże, polskie owoce, młode warzywa, latem wspomnienia z wakacyjnych wojaży czyli potrawy z różnych stron Europy, a jesienią specjalne menu oparte na grzybach z miejscowych lasów. Zimową i świąteczną atmosferę urozmaica zapach rozgrzewającego cynamonu, imbiru oraz suszonych śliwek dodawanych przez szefa kuchni do autorskich dań. Restauracja „Zdrój Wojciech” zachęca do skorzystania z wyjątkowej karty win, które podkreślają smak serwowanych w niej dań. Mimo krótkiej historii – początek działalności w kwietniu 2017 r. – restauracja może się poszczycić główną nagrodą w konkursie na najlepszy gulasz sporządzony z wołowiny sudeckiej.

PIJALNIA WÓD MINERALNYCH

Pijalnia Wód Mineralnych znajduje się na piętrze obiektu „Zdrój Wojciech”, gdzie można w atmosferze relaksu delektować się smakiem lądeckich wód. Wody te przedłużają młodość, poprawiają wygląd skóry, obniżają poziom cholesterolu oraz wypłukują metale ciężkie i przyśpieszają zrastanie się kości. Pijalnia Wód Mineralnych to niepowtarzalne miejsce, w którym można zaczerpnąć lokalnej kultury poprzez wystawy prac lokalnych artystów, występy wirtuozów muzyki, liczne koncerty czy też spotkania autorskie.

ROWEROWE SZALEŃSTWO W ZDROJU WOJCIECH

Wszystkich miłośników rowerowych wycieczek zapraszamy do skorzystania z wkręcającej oferty „ROWEROWE SZALEŃSTWO”. To pomysł na aktywny i zdrowy wypoczynek w Lądku –Zdroju w jednym z najbardziej znanych uzdrowisk w Europie.

Pakiet zawiera :

  • 2 noclegi w kameralnym hotelu „Zdroju Wojciech”

  • smaczne posiłki: 2 śniadania i 2 obiado-kolacje

  • 2 wieczorne kąpiele termalne w basenie „Zdrój Wojciech” w jednym z najpiękniejszych basenów, który wzorowany jest na łaźni tureckiej

  • wypożyczenie roweru na 1 dzień

  • mapkę tras rowerowych z dokładnie przygotowanym opisem i poziomem trudności

Dodatkowym atutem pakietu jest gwarantowana, solidna dawka endorfin podczas rowerowych wypraw jak również moc niezapomnianych wrażeń estetycznych wynikających z otoczenia górskiej przyrody i pięknych krajobrazów. Zapraszamy Państwa do aktywnego spędzenia letnich dni czerpiąc siłę i witalność z leczniczych źródeł, które każdego wprowadzą w stan letniej radości.

 

ROWEROWE SZALEŃSTWO”

Zdrój Wojciech

pokój 1 osobowy

472

pokój 2 osobowy

416

pokój 3 osobowy

398

 

*cena pakietu za osobę

Zapytaj o ofertę z rowerem:
Liczba osób:
Od:
do:
Filtruj: Miejskie Górskie Dzieciece/Młodzieżowe Szosowe Trekingowe Elektryczne

Rower Górski MTB

bike

Wysokiej jakości rower na ramie i kołach aluminiowych, hamulcach hydraulicznych, blokada skoku widelca przedniego, na osprzęcie Deore, Acera.
● S (162cm - 173 cm)
● M (174cm - 179 cm)
● L (185cm - 190 cm )

Rozmiar:

Rower Szosowy (Kolarka)

bike

Rower Szosowy (Kolarka) - rowery przystosowane do szybkiej jazdy. Areo dynamiczna geometria roweru pomaga na zjazdach. Aluminiowe koła i rama zapewniają sztywność roweru na podjazdach.
● S (160cm - 170 cm)
● M (171cm - 185cm)
● L (186cm - 200 cm )

Rozmiar:

Rower dziecięcy 20''

bike

Dziecięce grupa rowerów dla najmłodszych. Rozmiar koła
20” - do 130 cm wzrostu. Aluminiowa rama, koła, hamulce typu V-brake.

Rozmiar:

Rower dziecięcy 24''

bike

Młodzieżowe grupa rowerów dla najmłodszych. Rozmiar koła
24” - od 131cm do 152cm wzrostu. Aluminiowa rama, koła, hamulce typu V-brake.

Rozmiar:

Rower Górski Top Carbon

bike

Lekkość i wytrzymałość w tym przypadku idą w parze. Najwyższej jakości hydrauliczne hamulce tarczowe czuwają nad bezpieczeństwem, blokada skoku widelca przedniego.
Rozmiary roweru:
● S (160cm - 170 cm )
● M (171cm - 185cm )
● L (186cm - 200 cm )

Rozmiar:

Rower szosowy Top carbon

bike

Najlepsi kolarze świata używają rowerów z tej półki. Niezawodny rower, lekki a za razem wytrzymały, sztywny na podjazdach. Rozmiary roweru:
● 48 (158cm - 168 cm)
● 52 (169cm - 177cm)
● 54 (178cm - 186 cm)
● 56 (187cm - 195 cm)

Rozmiar:

Rower elektryczny

bike

Rower elektryczny, który wspomoże cię w każdych warunkach. Aluminiowa rama i koła nadają sztywności całemu rowerowi. Nad bezpieczeństwem czuwają hydrauliczne hamulce tarczowe. Rower na wysokiej klasie osprzęcie.
Wielkości ram do wyboru:
● S (155 cm – 170 cm)
● M (171 cm – 185 cm)
● L (185 cm – 200cm)

Rozmiar:
Metoda kontaktu:
lub
©Copyrights hotelzrowerem.pl