Manor House SPA**** Pałac Odrowążów*****

Manor House SPA**** Pałac Odrowążów*****

ul. Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska

Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA**** Pałac Odrowążów***** jest malowniczo położony u podnóża Gór Świętokrzyskich niedaleko trasy Warszawa-Kraków, 130 km od stolicy. Przepiękna polska przyroda zabytkowego parku odbija się w przypałacowych stawach, w powietrzu czuć kojący zapach drzew, a w tle słychać koncerty ptasich treli i uspakajający szum liści. Jest to prawdziwa enklawa spokoju i dobrej energii.

Manor House SPA to najlepszy w Polsce hotel dla dorosłych, posiada certyfikowane pokoje dla alergików, słynie też ze znakomitej karty wegańskiej i Diety Życia uwzględniającej różne style zdrowego odżywiania. Jak przystało na hotel z bogatymi tradycjami można się tu delektować wyśmienitą polską kuchnią, m.in. potrawami z gęsich żołądków czy pierogami.

Prawdziwym skarbem kompleksu jest Biowitalne SPA od lat nagradzane tytułem najlepsze holistyczne SPA w Polsce. Stawia się tu na harmonię na każdym poziomie. Gabinety Bioodnowy specjalizują się w terapiach energetycznych, stosowane w ramach autorskiego programu odmładzającego Alchemia Zdrowia® metody pobudzają naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji, skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii w organizmie. Warto skorzystać także z seansów w płótnach w Łaźniach Rzymskich (kompleks saun z jacuzzi i basenem swim SPA), bezchlorowego basenu z wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego, koncertów na gongi i misy tybetańskie czy leczniczych kąpieli ofuro w wysokich wannach, również romantycznych dla dwojga.

Serce Manor House SPA bije w środku zabytkowego parku, gdzie kryje się tajemniczy Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Piramidą Horusa i Ogrodem Zen – kopią tego z Kioto. Jest to silne miejsce mocy czerpiące z energii ziemi i drzew. Jego wysoka biowitalność, która wzmacnia siły, wspomaga wypoczynek oraz poprawia zdrowie i samopoczucie, sprawia, że kompleks w Chlewiskach jest nazywany Polskim Centrum Biowtitalności. Jest to miejsce idealne zarówno dla poszukujących wyciszenia i równowagi, jak i miłośników aktywnego wypoczynku.

Zwolennicy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu mogą poddać się przyjemności płynącej z jazdy konnej – kompleks posiada własną stajnię koni z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym – czy spróbować seansów firewalking, czyli wyzwalających wewnętrzną siłę spacerów po rozżarzonych węglach. Godne polecenia są także rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA – niezwykłym SPA pod gołym niebem oraz spacery po ścieżkach: medytacji – idealnych dla ćwiczeń runicznych; przyrodniczej – biegnącej koło rzadkich okazów drzew lub historycznej, by poznać dzieje posiadłości Odrowążów – jednej z najstarszych rezydencji szlacheckich w Polsce. Na terenie kompleksu hotelowego dostępne są dla gości rowery, outdoor fitness i wewnętrzna Siłownia Witalna z fototerapią. W okolicy warto zobaczyć Chlewiska, Szydłowiec i Orońsko z ich zabytkami, Rezerwat Geologiczny Niekłań, Bałtowski Park Jurajski, Krzemionki Opatowskie, Święty Krzyż i wiele urokliwych zakątków Gór Świętokrzyskich – najstarszych gór w Polsce, w tym Świętokrzyski Park Narodowy. Zapraszamy!

 

Zapytaj o ofertę z rowerem:
Liczba osób:
Od:
do:
Filtruj: Miejskie Górskie Dzieciece/Młodzieżowe Szosowe Trekingowe Elektryczne

Rower Górski MTB

bike

Wysokiej jakości rower na ramie i kołach aluminiowych, hamulcach hydraulicznych, blokada skoku widelca przedniego, na osprzęcie Deore, Acera.
● S (162cm - 173 cm)
● M (174cm - 179 cm)
● L (185cm - 190 cm )

Rozmiar:

Rower Szosowy (Kolarka)

bike

Rower Szosowy (Kolarka) - rowery przystosowane do szybkiej jazdy. Areo dynamiczna geometria roweru pomaga na zjazdach. Aluminiowe koła i rama zapewniają sztywność roweru na podjazdach.
● S (160cm - 170 cm)
● M (171cm - 185cm)
● L (186cm - 200 cm )

Rozmiar:

Rower dziecięcy 20''

bike

Dziecięce grupa rowerów dla najmłodszych. Rozmiar koła
20” - do 130 cm wzrostu. Aluminiowa rama, koła, hamulce typu V-brake.

Rozmiar:

Rower dziecięcy 24''

bike

Młodzieżowe grupa rowerów dla najmłodszych. Rozmiar koła
24” - od 131cm do 152cm wzrostu. Aluminiowa rama, koła, hamulce typu V-brake.

Rozmiar:

Rower Górski Top Carbon

bike

Lekkość i wytrzymałość w tym przypadku idą w parze. Najwyższej jakości hydrauliczne hamulce tarczowe czuwają nad bezpieczeństwem, blokada skoku widelca przedniego.
Rozmiary roweru:
● S (160cm - 170 cm )
● M (171cm - 185cm )
● L (186cm - 200 cm )

Rozmiar:

Rower szosowy Top carbon

bike

Najlepsi kolarze świata używają rowerów z tej półki. Niezawodny rower, lekki a za razem wytrzymały, sztywny na podjazdach. Rozmiary roweru:
● 48 (158cm - 168 cm)
● 52 (169cm - 177cm)
● 54 (178cm - 186 cm)
● 56 (187cm - 195 cm)

Rozmiar:

Rower elektryczny

bike

Rower elektryczny, który wspomoże cię w każdych warunkach. Aluminiowa rama i koła nadają sztywności całemu rowerowi. Nad bezpieczeństwem czuwają hydrauliczne hamulce tarczowe. Rower na wysokiej klasie osprzęcie.
Wielkości ram do wyboru:
● S (155 cm – 170 cm)
● M (171 cm – 185 cm)
● L (185 cm – 200cm)

Rozmiar:
Metoda kontaktu:
lub
©Copyrights hotelzrowerem.pl